Ogłoszenia 21 czerwca 2015 XII Niedziela Zwykła

– Jutro w poniedziałek mszą świętą o 18.00 zakończymy rok służby Jezusowi  scholi i ministrantów. Zapraszamy dziewczynki ze scholi , ministrantów z rodzicami. Po mszy świętej na terenie przykościelnym będziemy radować się naszą wspólnotą- poczęstunek i zabawy.

We wtorek przypada uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela. Msza święta o 18.00 .  W Parafia św. Jana Chrzciciela w Mińsku Maz. zaprasza na obchody patrona miasta -program na tablicy ogłoszeń.

– W środę od 17.00 zapraszamy dzieci , młodzież , dorosłych – spowiedź przed zakończeniem roku . Dobrze ,gdy na wakacyjne szlaki wyruszamy w stanie łaski uświęcającej.

–  W piątek o 7.45 msza święta  dziękczynna dla dzieci i rodziców , nauczycieli za miniony rok szkolny.

– Za tydzień spotkanie i modlitwa róż różańcowych ,oraz wymiana tajemnic.

– Zachęcamy do lektury tygodników – Idziemy i Gościa niedzielnego. W Gościu -Spływaj-to artykuł o spływie kajakowym ojców z synami. Jeden z nich” Zauważyłem że gdy nie zrobimy czegoś z synami teraz , niedługo wszystko się rozmyje …nie będziemy mieli wspólnych wspomnień. Wiele rozmawiałem z kumplami i zauważyliśmy ,że najbardziej z dzieciństwa wspominamy czas , który spędziliśmy z ojcami”

– Wybiegając w czas wakacji i w przyszły rok. Po Polsce peregrynuje Krzyż ŚDM. Dnia 19 sierpnia o godzinie 13.00 przywitamy tenże krzyż i będziemy się modlić przy nim do 16.00. Już dziś zapraszamy młodzież z naszej parafii ,jak i sąsiednich parafii . Mam nadzieję , że zgromadzi się przy nim młodzież przyznająca się do Chrystusa biorąca pod uwagę udział w ŚDM w Krakowie w 2016.

– Mińskie Towarzystwo Muzyczne zaprasza na koncert :Msza Reqiuem KV 626 Mozarta-  w wykonaniu : orkiestry, chórów i solistów. sobota 27VI godz. 20.00 kościół św. Antoniego w Mińsku Maz. ; 28 VI godz. 14.00 kościół Nar. N. Maryi Panny w Mińsku Maz.

– Świątynię do liturgii przygotowały: Małgorzata Truszewska, Irena Domańska, Bożena Nowowiejska. Dziękujemy za sprzątanie , ułożenie kwiatów i ofiarę.