Ogłoszenia 28 czerwca 2015 XIII Niedziela Zwykła

Dziś po mszy o godzinie 11.00  modlitwa różańcowa i wymiana tajemnic w różach.

– Jutro Uroczystość św. Ap. Piotra i Pawła -msza święta o godz. 18.00.

– We wtorek o 19.00 konferencja dla rodziców i chrzestnych przed chrztem dzieci w wakacje.

– W pierwszy piątek miesiąca możliwość spowiedzi od godz. 17.00. Po mszy świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu – adoracja do 21.00. Zapraszam na prowadzoną przeze mnie -godzinną adorację  od 19.00. Potrzebujemy spotkania z Chrystusem ,by Jemu się powierzyć nasze “teraz” i doświadczać Jego miłości.

– W przyszłą  niedzielę  przechodzimy  na wakacyjny porządek mszy/lipiec , sierpień/ Msze : 8.00;9.30;11.00 . Nie  ma mszy o 16.00. Za tydzień po mszy o 11.00 nabożeństwo adoracyjne z racji pierwszej niedzieli miesiąca.

– Zapowiedzi : Paweł Czajka kaw. parafii Miłosierdzia Bożego w Rudzienku i Joanna Książęk  panna parafii tutejszej.

-Zachęcamy do lektury tygodników :Idziemy, Gościa niedzielnego.

-Świątynię do liturgii przygotowali: Halina Drzazga, Teresa Moirosz Barbara Linde Edward Milewski .Za sprzątanie i ofiarę na kwiaty dziękujemy.