Ogłoszenia 7 sierpnia 2016 XIX Niedziela Zwykła

– 10 sierpnia  w środę o godz. 7.00 zostanie odprawiona msza święta na początek pierwszej rowerowej pielgrzymki z Chrośli  na Jasną Górę. Zapraszamy  na tę mszę świętą bliskich pielgrzymów oraz wszystkich Parafian , którzy chcieliby  powierzyć napisane swoje intencje . My je będziemy wieźć ,polecać i wszystkie przedstawimy przed wizerunkiem  naszej Matki. Prosimy o duchową łączność z nami -towarzyszenie nam poprzez modlitwę.

– Dziś o 17.00 odprawa wszystkich pielgrzymów – tzn. spotkanie organizacyjne.

– Msze święte w od środy do soboty , również w czwartek o godz. 19.00. Przepraszam tych którzy zamówili intencje za tę zmianę.

– od środy kancelaria nieczynna – wszelkie sprawy możemy zgłaszać po mszy świętej do księdza który będzie mnie zastępował.

– W przyszły poniedziałek uroczystość Wniebowzięcia- ogłaszałem ,że w ten dzień będziemy dziękować Bogu za Opatrzność nad nami – za plony. To dziękczynienie przekładamy na 28 sierpnia , aby umożliwić liczniejsze uczestnictwo tym , którzy wrócą z wakacji.

– Dziękujemy za kwartalne letnie ofiary na posadzkę świątyni

– Zapowiedzi : Mariusz Kowalczyk kawaler Parafii Matki Bożej Jasnogórskiej w Królewcu i Mariola Bartnicka panna parafii tutejszej; Marcin Dobosiewicz kaw. par. tut. i Anna Teresa Świderska panna par .Nar. N. M. P. w Mińsku Maz.

– Świątynię do liturgii  przygotowali : Barbara Marek Nowiccy . Dziękujemy za sprzątanie i ułożenie kwiatów.

– Zachęcamy do lektury tygodników : Gościa i Idziemy

– W minionym tygodniu pożegnaliśmy + Tadeusz Malesa – módlmy sie w jego intencji

.

Dzień    Intencje  9 – 15 sierpnia