Ogłoszenia 19 lipca 2015 XVI Niedziela Zwykła

W sobotę  przypada święto św. Jakuba Apostoła.

– W przyszłą niedzielę po każdej mszy świętej błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych.

– W tygodnikach polecamy: Gościu – o naprotechnologii  która w odróżnieniu od “in vitro “leczy niepłodność i nie niszczy poczętego życia. ;W Idziemy- Wyjątkowa miłość- ks. Marek Dziewiecki odpowiada na pytanie -czemu żona powinna kochać swego męża bardziej niż własne dzieci?

– Trudno nie zauważyć rusztowań w naszej świątyni- trwa  remont- dziękujemy za ofiary na odnowę prazbiterium. Dziękujemy za pomoc w tych pracach Panom: Zbigniewowi Łęczyckiemu , Zbigniewowi Bąkowi. Używam formy mnogiej czasownika “my dziękujemy” świadomie bo jest to nasza wspólne dzieło, by upiększyć miejsce naszej modlitwy. Mamy nadzieję ,że do grupy przekonanych do tego dzieła wspierających modlitwą ,pracą i ofiarą dołączą w miarę swych możliwości  ci , którzy być może do tej pory stali z boku. I z czasem i oni będą mogli powiedzieć upiększyliśmy ,wykonaliśmy. Prosimy o ofiary wiosenno-letnie w kopertach od rodzin. Od sierpnia jedna z tac w miesiącu będzie zbierana na skończenie tej pracy. Dysponujemy  środkami , by zapłacić dwom firmom za wykonanie prac ,ale potrzebne są środki na zapłatę za elementy wystroju.

– Świątynię do liturgii przygotowali: Dorota Zalewska Ewa Wilczyńska  Anna Stachowicz Andrzej Gańko Teresa Grzegrzółka . Za sprzątanie i ofiarę dziękujemy.