Ogłoszenia 21 luty II Niedziela Wielkiego Postu

– Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach pasyjnych :gorzkie żale –w niedziele o 16.00 ;droga krzyżowa dla dzieci w piątek o 16.30 . Kandydaci do bierzmowania poprowadzą. drogę krzyżową o 17.15. W następnym tygodniu drogę krzyżową poprowadzą przedstawiciele róż różańcowych-  rozważania przekażę za tydzień po mszy o 11.00 -gdy spotkamy sie na modlitwie różańcowej w ostatnią niedziele miesiąca.

– Ze stolika za ławkami możemy wziąć skarbonki Caritas. Poprzez post możemy przyjść z pomocą potrzebującym składając na ich rzecz jałmużnę.

– Do soboty włącznie przedłużamy zapisy na pielgrzymkę rowerową w dn. 10-14 sierpnia do tronu naszej Matki. Ze stolika za ławkami możemy wziąć ulotkę informacyjną – by zgłosić swój udział mailem: rowerowachrosla@gmail.com  lub  jej odciętą deklarację przekazać panu Zbigniewowi Bąk.

– W sobotę 27 lutego o 16.00 spotkanie młodzieży  pragnącej wziąć udział w dwudniowym spotkaniu młodzieży w Krakowie w ramach ŚDM.

– W przyszłą niedzielę na mszy o 11.00 dzieci III klasy otrzymają pobłogosławione modlitewniki.

– 18 maja przypada 25 rocznica moich świeceń kapłańskich . Dlatego w niedzielę 15 maja mszą święta o 11.00 chciałbym dziękować Panu Bogu za ten czas i zaprosić Was do dziękczynienia ze mną również za ten przeżyty pośród Was -za wszelkie dobro , którym nas  dobry Bóg obdarzył w ciągu czterech i pół roku. Chciałbym , abyśmy to świętowanie przedłużyli wspólną Agapą – tzn. po mszy  zapraszam na obiad na terenie przy parafialnym.

–  Zachęcam do lektury tygodników : Gościa i idziemy.

– Świątynię do liturgii przygotowały: Helena Gańko , Elżbieta Wocial , Jolanta Wocial, Małgorzata Kamińska. Dziękujemy za sprzątanie i ofiarę do grobu Pańskiego.

– Dziękujemy za ofiary na podłogowe ogrzewanie składane w kopertach lub na konto parafialne.

Dzień    Intencje   23 – 29 luty

 

    23 II /wt/  18.00  + w 1 rocznicę śmierci Ireny Zdzisława Ładno
  24 II  /śr/

 

   18.00   +  Jerzego Niemczaka w 22 rocznicę śmierci
  25 II /czw/

 

7.00  wolna
  26 II /pt/  18.00  +  Henryka Jeżaka /od uczestników pogrzebu/
  27 II /sb/

 

18.00  +  Łukasza Wójcika w 2 rocznicę śmierci

 

  28  II /niedziela/

 

 Wyp.5 /  9.00  w 6 rocznicę trzeźwienia Janusza dziekczynna

Wyp.6  /  11.00   za Parafian

Wyp.7 /  16.00   urodzinowa za Ligię

   29 II /pon/  

 

 18.00  wolna