Ogłoszenia 24 czerwca XII Niedziela Zwykła

UWAGA- od najbliższej niedzieli- 1 lipca msze święte :8.00; 9.30; 11.00 -nie ma mszy o 16.00

– W piątek uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła – w tym dniu można spożywać pokarmy mięsne.

– W przyszłą niedzielę ofiary przeznaczone są na konserwację Bazyliki św. Piotra na Watykanie.

– W przyszłą niedzielę podczas mszy o 11.00 ks. Dziekan Sławomir Żarski dokona kanonicznego wprowadzenia  ks. Roberta Pawlaka do posługi w tej wspólnocie jako Proboszcza.

– Od dziś uruchamiamy Biblioteczkę parafialną Bł. Honorata w Chrośli. W biblioteczce , która znajduje się po lewej stronie furtki kościelnej znajdą się książki i audiobooki dla dorosłych i dzieci. Książki można samemu pożyczać z  biblioteczki ..Prosimy tylko o zwrot w czasie do 30 dni, tak aby inne osoby mogły również skorzystać. Zbiór będzie z czasem rozszerzany . . Zapraszamy także do dzielenia się wartościowymi książkami . Książki , płyt , które chcielibyście przekazać do biblioteczki prosimy przynosić do zakrystii – nie wkładamy bezpośrednio do biblioteczki.

-Dziękujemy za kwartalne ofiary na spłatę pożyczki za wykonane ogrzewanie

– Świątynie do liturgii przygotowały: Bożena Magdalena Woźnica , Urszula Paulina Zuzanna Woźnica , Magdalena Rek ,Teresa Pogorzelska, Joanna Barticka. Dziękujemy za sprzątanie i ułożenie kwiatów. W tym tygodniu zapraszamy mieszkania przy szkole Szkolna 22 do 14. W przyszłym cd. Szkolnej  do początkowych numerów.

Dzień   Intencje            26 czerwca- 2 lipca
   26 VI /wt/   18.00 + Irenę Brześkiewicz w 2 rocznicę śmierci Władysława Stanisławę Brześkiewicz
  27 VI /śr/

17.30 + Zdzisława Zagórskiego/od uczestników pogrzebu/