OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE -2019.07.21

XVI  NIEDZIELA  ZWYKŁA

  • Za tydzień w ostatnią niedzielę miesiąca będzie różaniec i wymiana tajemnic po Mszy św. o godz. 11.00.
  • Co tydzień jest w naszym kościele 24 godzinna Adoracja Pana Jezusa w Eucharystii z czwartku na piątek. Osoby, które są chętne na konkretną godzinę modlitwy prosimy o zapisanie się na najbliższy tydzień na listę pod chórem. Każdy może przyjść bez zapisywania się o każdej porze dnia lub nocy na dowolną ilość czasu.
  • Świątynię do liturgii przygotowali mieszkańcy ul. Orzeszkowej – wszystkie rodziny. Dziękujemy za zaangażowanie. W tym tygodniu prosimy mieszkańców ul. Jaśminowej – cała. W następnym: ul. Kwiatowa: 9, 13, 13B, 15, 16.
  • Zachęta do nabywania i czytania prasy katolickiej: Idziemy, Gość Niedzielny, Różaniec oraz dla dzieci i młodzieży: Ola i Jaś, Anioł Stróż i Mały Gość Niedzielny.