OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 2019.09.22

XXV  NIEDZIELA  ZWYKŁA

  • Bardzo serdecznie dziękujemy ks. Piotrowi Markiszowi, prefektowi Seminarium w Warszawie za pomoc dzisiaj w naszej parafii w zastępstwie ks. proboszcza.
  • W najbliższy czwartek 26 września o godz. 18.45 będzie w naszym kościele nabożeństwo pokutne z indywidualną spowiedzią. Będzie spowiadał też ksiądz spoza parafii. Na nabożeństwo pokutne składa się słuchanie Słowa Bożego, homilia (kazanie) przygotowujące do spowiedzi, modlitwy wyrażające żal za grzechy i prośby o miłosierdzie Boże i indywidualną spowiedź u wybranego spowiednika. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą przystępować do spowiedzi w atmosferze większego skupienia, bez pośpiechu, z możliwością pełniejszego przeżycia rachunku sumienia w świetle Słowa Bożego, z możliwością dziękczynienia po spowiedzi.
  • Kurs przedmałżeński rozpocznie się w naszej parafii w środę 25 września. 10 spotkań co tydzień w środę o godz. 20.00. Zapisy na pierwszym spotkaniu.
  • Szkoła w Rudzie, nauczyciele i rodzice zapraszają dzisiaj na Galę ziemniaczaną. Szczegóły na plakacie przed kościołem.
  • Za tydzień w ostatnią niedzielę miesiąca będzie różaniec i wymiana tajemnic po Mszy św. o godz. 11.00.
  • Świątynię do liturgii przygotowali mieszkańcy ul. Kwiatowej: 57, 59, 59A, 61, 63. W tym tygodniu prosimy mieszkańców ul. Kwiatowej: 66, 66A, 66B, 66C, 70. W następnym ul. Żwirowa: 4A, 5C, 5, 7, 8.
  • Zachęta do nabywania i czytania prasy katolickiej: Idziemy, Gość Niedzielny, oraz dla dzieci i młodzieży: Ola i Jaś, Anioł Stróż i Mały Gość Niedzielny.