OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 2021.06.13

XI NIEDZIELA ZWYKŁA

• I Komunia św. szóstki dzieci będzie w najbliższy czwartek 17 czerwca na Mszy św. o godz. 18.00, natomiast z zaproszonymi gośćmi będzie w niedzielę 20 czerwca o godz. 11.00. Tego dnia będzie dodatkowa Msza św. o godz. 12.30.
  • W najbliższą sobotę 19 czerwca będziemy gościć w naszej parafii Ks. Bp Jacka Grzybowskiego. O godz. 18.00 odprawi Mszę św. podczas której udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży. Zapraszamy do uczestniczenia w tej uroczystości. Obecność biskupa jest ważna dla całej parafii, a nie tylko dla kandydatów do bierzmowania i ich rodzin.
  • Spotkanie kandydatów do bierzmowania z rodzicami, którzy po wakacjach rozpoczną przygotowanie (obecna klasa VII i VIII) będzie w niedzielę 20 czerwca po Mszy św. o godz. 16.00, czyli około 17.00.
  • Nabożeństwa czerwcowe będą w naszym kościele w dni powszednie po Mszy św., we wtorki o godz. 7.00, pozostałe dni o godz. 18.00, a w niedziele o godz. 16.00 przed Mszą św.
  • Zapraszamy na parafialną pielgrzymkę rowerową do Kodnia w dniach 9-12 sierpnia.
  • Pani Agnieszka organistka organizuje wyjazd do Energylandii w dniach 21-22 czerwca, w następnym tygodniu. Informacje i zapisy u p. Agnieszki.
  • Możemy nabyć grę planszową „Owoce Ducha” wydaną przez p. Roberta Kościuszkę w zakrystii lub przy wyjściu z kościoła. Pomaga doświadczyć czym są owoce Ducha Świętego i jak one zmieniają człowieka. Cena 40 zł. W internecie najtaniej za 52 zł. Może być prezentem na bierzmowanie.
  • Jeżeli jacyś rodzice kandydatów do bierzmowania mieliby możliwość skoszenia trawy przy kościele w najbliższych dniach do środy, to bardzo prosimy.
  • Świątynię do liturgii przygotowali mieszkańcy Ul. Leśnej: 25, 27, 29, 31 do końca. W tym tygodniu prosimy Ul. Spacerowa: 2a, 4, 8, 10, 12, 18, 20 (zmiana). W następnym Ul. Spacerowa: 26, 30, 32, 36, 42. Prosimy o podlewanie kwiatów w ciągu tygodnia.
  • Zachęta do nabywania i czytania prasy katolickiej.