OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 2024.04.21

IV NIEDZIELA WIELKANOCY

• Dzisiejsza Niedziela Dobrego Pasterza rozpoczyna Tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne pod hasłem: „Zróbcie wszystko, cokolwiek wam powie mój Syn”. Módlmy się w tej intencji w naszych domach i osobistych modlitwach i zapraszam do codziennej modlitwy w kościele.
  • Spotkanie w sprawie rocznicy Komunii św. w niedzielę 21 kwietnia po Mszy św. o g. 11.00.
  • Spotkanie modlitewne Wspólnot Żywego Różańca diecezji warszawsko – praskiej 27 kwietnia w sobotę w parafii św. Piotra i Pawła w Nowym Dworze Mazowieckim. Rozpoczęcie o g. 9.30. Msza św. o g. 12.00. Więcej informacji na plakacie.
  • Kolejne spotkanie kandydatów do bierzmowania w poniedziałek 22 kwietnia o g. 19.00.
  • We wtorek 23 kwietnia obchodzimy Uroczystość św. Wojciecha, głównego patrona Polski. Msza św. o g. 7.00.
  • Za tydzień w ostatnią niedzielę miesiąca różaniec i wymiana tajemnic po Mszy św. o godz. 11.00.
  • Zostały zakupione przez parafię nowe organy firmy Viscount z nagłośnieniem. Bóg zapłać za wpłaty na organy: Krystyna i Jerzy Dróżdż i anonimowi ofiarodawcy.
  • Bóg zapłać za ofiary na tacę inwestycyjną dzisiaj.
  • W minionym tygodniu nasz kościół sprzątali mieszkańcy: ul. Starzeńskiego: 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 61. W tym tygodniu ul. Starzeńskiego: 64, 64a, 65, 66, 68, 73. W następnym ul.
  • Zachęta do nabywania i czytania prasy katolickiej.