Ogłoszenia 18 października 2015 XXIX Niedziela Zwykła

– Dziś niedziela misyjna -modlitwami i ofiarami wspieramy dzieło misyjne kościoła.

-Dziś  o 17.30 na przedstawienie teatralne “Idealne małżeństwo” . Projekcja z rzutnika na plebanii . Całość ok. 90 minut. ZAPRASZAM szczególnie małżeństwa z róż różańcowych.

– Kandydaci do sakramentu bierzmowania zgłaszają się dziś do zakrystii po deklaracje. Proszę o rozważenie  w domu z rodzicami treści tej deklaracji. Jeśli podejmiecie decyzję na tak -proszę o ich podpisanie. Z podpisanymi deklaracjami zapraszam kandydatów i rodziców na spotkanie   – 8 XI po mszy o 11.00.

– Ze stolika za ławkami możemy wziąć kartki wypominkowe- są takie same. Na jednej wypisujemy  bliskich , których chcemy polecać  we mszy zbiorowej od 1 -8 listopada – na drugiej, tych których w wypominkach rocznych.

– We wtorek przeżywaliśmy uroczystość odpustową naszego Patrona – jeszcze raz dziękuję ofiarodawcom , fundatorom -dzięki którym mogliśmy wykonać i poświęcić obrazy nowego prezbiterium. Dziękuję asyście , a szczególnie scholi z Panią Organistką za poprowadzenie pięknej modlitwy śpiewem. Serdecznie zapraszamy na próby scholi  w środy po mszy -czyli o  .18.30

– W środę o 18.30 spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej

– Za tydzień ostatnia niedziela miesiąca – wymiana tajemnic w różach – nie będzie modlitwy różańcowej -nabożeństwo jest o 16.00

– Zachęcamy do nabywania prasy- Gościa niedzielnego  i Idziemy.

-Świątynię do liturgii przygotowały: Urszula Światek Agnieszka Szatańska Alicja Gocman Jadwiga Gocman. Dziękujemy za sprzątanie i ofiarę.

– Dyrektor Szkoły Podstawowej w Rudzie informuje , iż w dniu 25 października 2015 r. wybory do Sejmu i Senatu RP odbędą się w sali gimnastycznej przy szkole – Wejście od strony straży.

-Dziękujemy za ofiary na potrzeby parafii.

Dzień    Intencje 20- 26 października

20 X /wt/