Ogłoszenia 17 sierpnia XX Niedziela Zwykła

-Są wolne intencje w dni powszednie tego tygodnia. Na stronie internetowej naszej Parafii możemy sprawdzać te które zamawialiśmy jak również sprawdzić kiedy są wolne. Jest zmiana –dni poszczególnych miesięcy podświetlone na niebiesko oznaczają iż w te dni intencje zostały przyjęte- natomiast dni oznaczone na czarno oznaczają brak intencji. Zainteresowanych zapraszam do zakrystii.

20 września w sobotę proponujemy pielgrzymkę autokarową do tronu Jasnogórskiej Matki. Do wzięcia udziału zapraszamy przede wszystkich tych którzy należą do róż Żywego Różańca jak również inne osoby które chciałyby z nami pielgrzymować . Zapisy w zakrystii.

– Zachęcamy do lektury tygodników : Gościa niedzielnego –do którego dziś dołączona jest I część Dzienniczka św. Faustyny w formie CD do słuchania oraz Idziemy

-Dziękujemy kolejnym rodzinom  za ofiary na inwestycje parafialne. Bóg zapłać.

– Świątynię do liturgii przygotowały: Ilona Książek, Danuta Książek,Krystyna BrzeskiewiczGrażyna Dobosz .Dziękujemy za sprzątanie – szczególnie za dekorację przed  ołtarzem na Święto M. B. Zielnej.