Ogłoszenia 30 sierpnia 2015 XXII Niedziela Zwykła

Dziś w ostatnią niedzielę miesiąca po mszy o 11.00 modlitwa różańcowa i wymiana tajemnic.

– We wtorek o 7.45 msza święta o błogosławieństwo Boże w roku szkolnym. Jutro od 17.30 spowiedź .

– W środę pierwsze próby po wakacjach :scholi dziecięcej o 16.30 .Po mszy świętej scholi starszej.

– W pierwszy piątek miesiąca przed południem od 9.00 odwiedzę chorych. Od 17.30 możliwość spowiedzi i w czasie mszy świętej .Będzie spowiednik ks. Paweł.

– Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca – po mszy świętej o 11.00 nabożeństwo adoracyjne i procesja. Prosimy asystę o obecność – dziewczynki do sypania kwiatów. W przyszłą niedzielę wracamy do porządku mszy świętych:9.00;11.00;16.00.

– W minionym tygodniu został pomalowany sufit  świątyni. Serdeczne podziękowania składamy Panu Zbigniewowi Bąk ,który tę pracę wykonał wspólnie z Panem Bogdanem Olszewskim. Dziękujemy. Dziękujemy za ofiary składane na odnowę prezbiterium.

-Świątynię do liturgii przygotowali: Paweł   Aniela  Aleksander Woźnica Grażyna Tomasz Karkowscy . Dziękujemy za sprzątanie i ułożenie kwiatów.

– Zachęcamy do lektury tygodników: W idziemy- “Tolerancyjna Europa” -o przedszkolance , która została zwolniona za to ,że opowiedziała dzieciom na czym polega Boże Narodzenie; W Gościu-o klasztorach Europy zamienianych na hotele , ale i o benedyktyńskim opactwie przeżywającym rozkwit – przejmującym upadające .